Firemní a privátní webové prezentace
Nastavení a administrace Eshopů
Optimalizace SEO, PPC kampaně

Profil firmy

Společnost MEDIASYS s.r.o. je komunikační agentura, jež se specializuje na internetovou komunikaci, reklamní a grafické práce i produkční služby.

Jednou z našich hlavní oblastí zájmu je internetová komunikace pro firmy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a webové prezentace včetně grafické úpravy, stavbou e-shopů i optimalizací internetových reklamních kampaní PPC (Pay per Click). Zajišťujeme také SEO optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Potřebujete vlastní eshop nebo výrazné webové stránky? Obraťte se na nás.

Tvorba webové prezentace

Zaměřujeme se na tvorbu webové prezentace včetně grafického řešení. Při tvorbě webové prezentace využíváme nástroje SEO optimalizace pro umístění na předních místech ve vyhledávačích, analýzy nákladů na kampaně, napojení na nástroje třetích stran jako je Google, Seznam a další.

Eshop a účetnitcví

Umíme propojit eshop s účetnictvím vedeném v ekonomickém softwaru Pohoda. Vytvoříme automatické nebo manuální aktualizace skladů a objednávek a vy se už nemusíte zdržovat se zbytečnou administrativou. V případě potřeby jsme schopní zmodernizovat staré stránky včetně převodu dat a implementovat je do nového moderního designu.